ECE40US03-S
XP PowerXP Power
ECE40US03-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE40US03-S
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Ngā Rauemi: ECE40US03-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE40US03-S
Tau Wae ECE40US03-S Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1665 pcs Pepa Raraunga ECE40US03-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Raupapa ECE Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 1470-1129 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 73%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE40US05
ECE40US05
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 40W
I roto i te taonga: 1785 pcs
Tikiake: ECE40US05.pdf
RFQ
ECE20US48
ECE20US48
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 20W
I roto i te taonga: 2386 pcs
Tikiake: ECE20US48.pdf
RFQ
ECE40US03
ECE40US03
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Tikiake: ECE40US03.pdf
ECE40US09
ECE40US09
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 9V 40W
Tikiake: ECE40US09.pdf
ECE40US03-SD
ECE40US03-SD