ECE05US24
XP PowerXP Power
ECE05US24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE05US24
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 5W
Ngā Rauemi: ECE05US24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE05US24
Tau Wae ECE05US24 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6937 pcs Pepa Raraunga ECE05US24.pdf
Taumaha 0.035 lb (15.88g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.60" H (25.4mm x 25.4mm x 15.2mm)
Raupapa ECE Mana (Watts) 5W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 1470-1112
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 210mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 210mA