DTE2048S5V1
XP PowerXP Power
DTE2048S5V1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTE2048S5V1
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5.1V 20W
Ngā Rauemi: DTE2048S5V1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTE2048S5V1
Tau Wae DTE2048S5V1 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5.1V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2165 pcs Pepa Raraunga DTE2048S5V1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Raupapa DTE20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1470-3359
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 89% Nama - Whakaputa (Max) 4A