DSR75PS48
XP PowerXP Power
DSR75PS48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSR75PS48
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC-DC DIN RAIL POWER SUPPLY 75W,
Ngā Rauemi: DSR75PS48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSR75PS48
Tau Wae DSR75PS48 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC-DC DIN RAIL POWER SUPPLY 75W, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1868 pcs Pepa Raraunga DSR75PS48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.47" L x 1.26" W x 4.88" H (113.5mm x 32.0mm x 124.0mm)
Raupapa DSR75 Mana (Watts) 77W
Ētahi Ingoa 1470-4681 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.6A