DNR30US05-S
XP PowerXP Power
DNR30US05-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNR30US05-S
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: DNR30US05-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNR30US05-S
Tau Wae DNR30US05-S Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2468 pcs Pepa Raraunga DNR30US05-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Raupapa DNR Mana (Watts) 30W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DNR30US48
DNR30US48
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 30W
I roto i te taonga: 2596 pcs
Tikiake: DNR30US48.pdf
RFQ
DNR240TS24-I
DNR240TS24-I
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: DNR240TS24-I.pdf
RFQ
DNR30US05
DNR30US05
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 30W