DNR240PS24-I
XP PowerXP Power
DNR240PS24-I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNR240PS24-I
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 240W
Ngā Rauemi: DNR240PS24-I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNR240PS24-I
Tau Wae DNR240PS24-I Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1009 pcs Pepa Raraunga DNR240PS24-I.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.38" L x 3.27" W x 4.92" H (111.3mm x 83.0mm x 125.0mm)
Raupapa DNR Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 1470-1095 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DNR30US05
DNR30US05
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 30W
I roto i te taonga: 2990 pcs
Tikiake: DNR30US05.pdf
RFQ
DNR240PS24-ID
DNR240PS24-ID
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W