DNR18US05-S
XP PowerXP Power
DNR18US05-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNR18US05-S
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 18W
Ngā Rauemi: DNR18US05-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNR18US05-S
Tau Wae DNR18US05-S Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 18W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2766 pcs Pepa Raraunga DNR18US05-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
Raupapa DNR Mana (Watts) 18W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A