DLG150PS12
XP PowerXP Power
DLG150PS12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLG150PS12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 11A
Ngā Rauemi: DLG150PS12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLG150PS12
Tau Wae DLG150PS12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 11A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1345 pcs Pepa Raraunga DLG150PS12.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Whakaputa 12V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current, Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Raupapa DLG
Ratonga - Mana (Watts) 132W
Ētahi Ingoa 1470-1073 Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP
He pai 88% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 11A 12V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 11A