CLC125US48
XP PowerXP Power
CLC125US48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLC125US48
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 55W
Ngā Rauemi: CLC125US48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLC125US48
Tau Wae CLC125US48 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1505 pcs Pepa Raraunga CLC125US48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Raupapa CLC Mana (Watts) 55W (125W Forced Air)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.6A Whakaaetanga CB