AEB45US15
XP PowerXP Power
AEB45US15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AEB45US15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 45W
Ngā Rauemi: AEB45US15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AEB45US15
Tau Wae AEB45US15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 45W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2878 pcs Pepa Raraunga AEB45US15.pdf
Taumaha 0.618 lb (280.32g) Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)
Raupapa AEB45 (45W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 45W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 60°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Cord (Sold Separately) Hononga Whakauru IEC 320-C14
Puka Desktop (Class I) He pai Level IV
Whakaahuatanga Taipitopito 15V 45W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 3A
Raina Rita 48" (1.22m) Whakaaetanga -