890493425001CS
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 890493425001CS
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 890493425001CS
Tau Wae 890493425001CS Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 170419 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa WCAP-FTBE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 732-11829
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
890493428013CS
890493428013CS
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
I roto i te taonga: 13190 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics
I roto i te taonga: 237991 pcs
Tikiake:
RFQ
8905-0.5" X 0.5"-1000
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE SPLIC 1/2"X 1/2" 1000/RL
Tikiake: 8905-0.5" X 0.5"-1000.pdf
89047-902LF
89047-902LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: 902LF METRAL 5RX1M RA REC
Tikiake: 89047-902LF.pdf
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: 902 METRAL 5RX1M RA REC
Tikiake: 89047-902.pdf
8905
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: LED SPACER T1/T1 3/4 .22"LONG
Tikiake: 8905.pdf
Whakaahuatanga: 302-R/A 5R PF REC METRAL
Whakaahuatanga: 202 METRAL 5 ROW RA SIG PF
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel