890334025039CS
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 890334025039CS
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 890334025039CS
Tau Wae 890334025039CS Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163668 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Raupapa WCAP-FTXX
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 732-5755
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.56UF 10% 310VAC RAD
I roto i te taonga: 120310 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
I roto i te taonga: 162644 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
890334025034CS
890334025034CS
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 10% 310VAC RAD