890273425001CS
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 890273425001CS
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 890273425001CS
Tau Wae 890273425001CS Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 193104 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa WCAP-FTBE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 732-11826
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose