890263426001CS
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 890263426001CS
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 890263426001CS
Tau Wae 890263426001CS Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 88693 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) Raupapa WCAP-FTBE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 732-11848
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
89025D
89025D
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: BIT SKT VRTX 3/8DR TRX T50
I roto i te taonga: 15322 pcs
Tikiake:
RFQ
890273322005CS
890273322005CS
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WCAP-FTBP GENERAL PURPOSE FILM
I roto i te taonga: 229099 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: METRAL HDR 1MX5R
Tikiake: 89025-593.pdf
89025-561LF
89025-561LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: METRAL HDR
Tikiake: 89025-561LF.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WCAP-FTBE GENERAL PURPOSE FILM
89026
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 3/8" DR 20MM GEARRAT TORX SQ DR