691374500024B
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 691374500024B
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 691374500024B
Tau Wae 691374500024B Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4819 pcs Pepa Raraunga
Wiremu Wireka Length 10mm Waea Wire ranei Range - mm² 0.2-3.3mm²
Wireka Wire ranei Range - AWG 12-24 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 0.45 Nm (4.0 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw - Pressure Clip Raupapa WR-TBL Series 374B
Rahi Mata M2.6 Tauranga Tau Taumata 24
Whakauruhia te Tāurunga Wae 180° Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 732-4442
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 24
Tau o Taumata 1 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei Whakanoho 0.587" (14.91mm) Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Mahinga Pane -
Ngā āhuatanga Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line)
I teie nei - UL 16A I teie nei - IEC -
Whakaakona te roa o te Tail - Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga -
Whakaaetanga Mea - Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
691374500021B
691374500021B
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM
I roto i te taonga: 6281 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 2.5MM
I roto i te taonga: 55585 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 2POS STR 2.5MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 2.5MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 2.5MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 2.5MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 2.5MM
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel