691368300020B
Hua Hua
Tau Wae: 691368300020B
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.81MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 691368300020B
Tau Wae 691368300020B Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.81MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11371 pcs Pepa Raraunga
Wiremu Wireka Length 9mm Waea Wire ranei Range - mm² 0.08-1.3mm²
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-28 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru -
Kāhua Whakamutunga Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Raupapa WR-TBL Series 368B
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 20
Whakauruhia te Tāurunga Wae 180° Pana 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 732-4396
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o nga Tauranga 20
Teitei Whakanoho 0.492" (12.50mm) Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Mahinga Pane -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line)
I teie nei - UL 8A I teie nei - IEC -