691368300009B
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 691368300009B
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 691368300009B
Tau Wae 691368300009B Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18603 pcs Pepa Raraunga
Wiremu Wireka Length 9mm Waea Wire ranei Range - mm² 0.08-1.3mm²
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-28 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru -
Kāhua Whakamutunga Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Raupapa WR-TBL Series 368B
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 9
Whakauruhia te Tāurunga Wae 180° Pana 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 732-4385
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o nga Tauranga 9
Tau o Taumata 1 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei Whakanoho 0.492" (12.50mm) Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Mahinga Pane -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line)
I teie nei - UL 8A I teie nei - IEC -