36903305S
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 36903305S
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua WE-SHC SHIELDING CABINET 30 X 30
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 36903305S
Tau Wae 36903305S Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 56361 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua Non-Vented Momo Cover
Raupapa WE-SHC Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 732-11193-2 Momo Tae Snap Fit
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Whānui 1.181" (30.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Cover X 1.181" (30.00mm) Non-Vented Snap Fit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WE-SHC SHIELDING CABINET
I roto i te taonga: 32811 pcs
Tikiake:
RFQ
36903
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: HEX KEY L SHAPE 5/64" 3.27"
I roto i te taonga: 4697 pcs
Tikiake: 36903.pdf
RFQ
36904
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: HEX KEY L SHAPE 1.5MM 3.54"
Tikiake: 36904.pdf
36905266S
36905266S
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WE-SHC SHIELDING CABINET 26.21 X
Tikiake:
Whakaahuatanga: HEX KEY L SHAPE 1/16" 3.05"
Whakaahuatanga: WE-SHC SHIELDING CABINET 25 X 25
Whakaahuatanga: HEX KEY L SHAPE 3/32" 3.43"
Whakaahuatanga: HEX KEY L SHAPE 7/64" 3.62"
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 8 AWG CRIMP
Whakaahuatanga: WE-SHC SHIELDING CABINET 32 X 32
Whakaahuatanga: WE-SHC SHIELDING CABINET 20 X 20
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel