15406094BA500
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15406094BA500
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua WL-SICW SMD INFRARED CHIPLED WAT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15406094BA500
Tau Wae 15406094BA500 Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 289291 pcs Pepa Raraunga
Waimotu 940nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.2V
Tirohia te Angle 150° Momo Infrared (IR)
Raupapa WL-SICW Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki 0.4mW/sr @ 20mA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 732-12006-2 Whakatakotoranga Top View
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Infrared (IR) Emitter 940nm 1.2V 70mA 0.4mW/sr @ 20mA 150° 0603 (1608 Metric)
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 70mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15407
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET DBL 12POS
I roto i te taonga: 8830 pcs
Tikiake: 15407.pdf
RFQ
15409
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET DBL 26POS
I roto i te taonga: 5065 pcs
Tikiake: 15409.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET DBL 19POS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: ROLOC HOLDER
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET SGL 33POS
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: DFFC 0.5-1.0 AG AWG 20-18
Tikiake:
15406085BA300
15406085BA300
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WL-SICW SMD INFRARED CHIPLED WAT
Tikiake:
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET DBL 5POS
1540A 0081000
1540A 0081000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 7COND 28AWG SHLD
I roto i te taonga: 27 pcs
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RJ45 G-RJ45 G-478/7 M
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET SGL 26POS
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: SENSOR/ACTUATOR CABLE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel