151034GS03000
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 151034GS03000
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR T/H
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 151034GS03000
Tau Wae 151034GS03000 Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga LED GREEN CLEAR T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 641672 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 525nm Waimurere - Mana 530nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 30°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa WL-TMRW Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 732-11402
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 10000mcd Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.00mm
Tae Tae Colorless Teitei (Max) 5.55mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green 530nm LED Indication - Discrete 3.2V Radial
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Independent
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 5C
I roto i te taonga: 22751 pcs
Tikiake: 1510340015.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 4C
I roto i te taonga: 39678 pcs
Tikiake: 1510340014.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RA PLUG 0.76AU 3CKT
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 3C
151034YS03000
151034YS03000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED YELLOW CLEAR T/H
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 5.08MM
Tikiake:
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 6C
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RA PLUG 0.76AU 4CKT
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 2C
151034RS03000
151034RS03000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED RED CLEAR T/H
151034BS03000
151034BS03000
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR T/H
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RA PLUG 0.76AU 2CKT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel