151033GS03000
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 151033GS03000
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 151033GS03000
Tau Wae 151033GS03000 Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 379598 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 525nm Waimurere - Mana 530nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 30°
Pūrere Pūrere Whakarato 3mm Round Rahi / Rahi -
Raupapa WL-TMRW Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 732-5012
732-5012-1-ND
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 15000mcd Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.00mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 5.55mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 530nm LED Indication - Discrete 3.2V Radial Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Standard Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
151031VS06000
151031VS06000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED GREEN DIFFUSED 3MM ROUND T/H
I roto i te taonga: 655619 pcs
Tikiake:
RFQ
151033BS03000
151033BS03000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR 3MM ROUND T/H
I roto i te taonga: 378643 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN SIM CARD BLK STYLE SIDE ENT
Tikiake: 1510320001.pdf
Whakaahuatanga: 2MM CUSTOM HDR DRDW SMT 4CKTS
Tikiake: 1510330400.pdf
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 5C
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 3C
151033RS03000
151033RS03000
Whakaahuatanga: LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
Whakaahuatanga: GUARDIAN II RCPT HSG 6AWG PBT 2C