150080GS75000
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150080GS75000
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 0805 SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150080GS75000
Tau Wae 150080GS75000 Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 545255 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 515nm Waimurere - Mana 520nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 140°
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 2.00mm L x 1.25mm W
Raupapa WL-SMCW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 732-4983-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 450mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.40mm x 1.25mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.80mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 520nm LED Indication - Discrete 3.2V 0805 (2012 Metric) Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Standard Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
150080BS75000
150080BS75000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR 0805 SMD
I roto i te taonga: 441001 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CBL 5POS M12 R/A SOCKET-WIRE 10M
I roto i te taonga: 2299 pcs
Tikiake: 1500761.pdf
RFQ
150080M173000
150080M173000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED RGB CLEAR SMD
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM
Tikiake: 1500810000.pdf
150080VS75000
150080VS75000
Whakaahuatanga: LED GREEN CLEAR 0805 SMD
150080RS75000
150080RS75000
Whakaahuatanga: LED RED CLEAR 0805 SMD
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SCREW
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SCREW
150080YS75000
150080YS75000
Whakaahuatanga: LED YELLOW CLEAR 0805 SMD
150080SS75000
150080SS75000
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel