150066YV74000
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150066YV74000
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua LED GREEN/YELLOW CLEAR 0606 SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150066YV74000
Tau Wae 150066YV74000 Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 191068 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 572nm Green, 595nm Yellow Waimurere - Mana 570nm Green, 590nm Yellow
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Green, 2V Yellow Tirohia te Angle 130°
Pūrere Pūrere Whakarato 0606 Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.60mm W
Raupapa WL-SBCW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0606 (1616 Metric) Ētahi Ingoa 732-12019-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 30mcd Green, 120mcd Yellow Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 1.10mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.50mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green, Yellow 570nm Green, 590nm Yellow LED Indication - Discrete 2V Green, 2V Yellow 0606 (1616 Metric) Tono - Whakamātau -
Whirihoranga Independent Tae Green, Yellow
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
I roto i te taonga: 2526 pcs
Tikiake: 1500677.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM
I roto i te taonga: 7028 pcs
Tikiake: 1500610000.pdf
RFQ
150066SV74000
150066SV74000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED GREEN/RED CLEAR SMD
Tikiake:
150060YS75000
150060YS75000
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED YELLOW CLEAR 0603 SMD
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
15007
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: TOOL KIT NETWORKING 98PC
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
150066M153000
150066M153000
Whakaahuatanga: LED RGB DIFFUSED SMD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RING CIRC 16-20AWG CRIMP
Kaihanga: Weidmuller
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel