SRO24MSN
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRO24MSN
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua AC OUTPUT MODULE 6A
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRO24MSN
Tau Wae SRO24MSN Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga AC OUTPUT MODULE 6A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1682 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 240VAC Momotuhi - Whakauru 24VDC
Momo AC Output Module Whakahurihia te Waa -
Tahuri Time - Kāhua G5
Raupapa DELCON Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Hold Down Screw, Status LED(s) Whakaahuatanga Taipitopito AC Output Module Output Module 6A 240VAC Output 24VDC Supply
Nama - Whakaputa 6A Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SRO24M
SRO24M
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: AC OUTPUT MODULE 6A
I roto i te taonga: 2008 pcs
Tikiake:
RFQ
73G-ITCK
73G-ITCK
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: ANALOG INPUT MODULE
I roto i te taonga: 4384 pcs
Tikiake: 73G-ITCK.pdf
RFQ
SRO24B
SRO24B
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: AC OUTPUT MODULE 3A
Tikiake:
ODC24A
ODC24A
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: DC OUTPUT MODULE 1A
Tikiake: ODC24A.pdf
C4IDCB
C4IDCB
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: DC INPUT MODULE 4-16V
Tikiake: C4IDCB.pdf
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: AC OUTPUT MODULE 500MA
Tikiake: 84145025.pdf
70M-IDC24
70M-IDC24
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: DC INPUT MODULE 3-32V
Tikiake: 70M-IDC24.pdf
6232
Whakaahuatanga: AC INPUT MODULE 240V
Tikiake: 6232.pdf
M-ODC5F
M-ODC5F
Whakaahuatanga: DC OUTPUT MODULE 3A