SLO24TRXS
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLO24TRXS
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua AC OUTPUT MODULE 10A
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 672 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLO24TRXS
Tau Wae SLO24TRXS Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga AC OUTPUT MODULE 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 672 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 0 ~ 240VAC Momotuhi - Whakauru 24VDC
Momo AC Output Module Whakahurihia te Waa -
Tahuri Time - Kāhua G5
Raupapa DELCON Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Hold Down Screw, Status LED(s) Whakaahuatanga Taipitopito AC Output Module Output Module 10A 0 ~ 240VAC Output 24VDC Supply
Nama - Whakaputa 10A Tae Black