WR06X391JTL
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR06X391JTL
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua RES SMD 390 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: WR06X391JTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR06X391JTL
Tau Wae WR06X391JTL Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga RES SMD 390 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45738834 pcs Pepa Raraunga WR06X391JTL.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa WR Tuhinga 390 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa Q9020446
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 390 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film