RGCMA2010090V3T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RGCMA2010090V3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGCMA2010090V3T
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CMC 300MA 4LN 120 OHM SMD
Ngā Rauemi: RGCMA2010090V3T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGCMA2010090V3T
Tau Wae RGCMA2010090V3T Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CMC 300MA 4LN 120 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 407935 pcs Pepa Raraunga RGCMA2010090V3T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.041" W (2.00mm x 1.05mm) Raupapa RGCMA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0804 (2010 Metric), 8 Lead Ētahi Ingoa 1292-1039-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 1.3 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 1.3 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 300mA