RFBPF1608070AWT
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFBPF1608070AWT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFBPF1608070AWT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua FILTER BANDPASS 2.4GHZ ISM SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFBPF1608070AWT
Tau Wae RFBPF1608070AWT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga FILTER BANDPASS 2.4GHZ ISM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 855282 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RFBPF
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Ētahi Ingoa 1292-1017-2 Momo Tae Surface Mount
Teitei (Max) 0.028" (0.70mm)