RFBPF1608060ABT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFBPF1608060ABT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua FILTER BANDPASS 2.4GHZ ISM SMD
Ngā Rauemi: RFBPF1608060ABT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFBPF1608060ABT
Tau Wae RFBPF1608060ABT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga FILTER BANDPASS 2.4GHZ ISM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 348173 pcs Pepa Raraunga RFBPF1608060ABT.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RFBPF
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad Ētahi Ingoa 1292-1012-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 2.8dB
Teitei (Max) 0.028" (0.70mm) Rautanga 2.45GHz Center