RFANT7635110A1T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFANT7635110A1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFANT7635110A1T
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi: RFANT7635110A1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFANT7635110A1T
Tau Wae RFANT7635110A1T Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74246 pcs Pepa Raraunga RFANT7635110A1T.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa Q7821537 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.043" (1.10mm) Hua 2dBi
Mahinga Rawe 2.26GHz ~ 2.64GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth, WLAN Chip RF Antenna 2.26GHz ~ 2.64GHz 2dBi Solder Surface Mount Nga tono Bluetooth, WLAN