0805F475M250CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805F475M250CT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua 0805 MLCC Y5V 4.7UF 20% 25V
Ngā Rauemi: 0805F475M250CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805F475M250CT
Tau Wae 0805F475M250CT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga 0805 MLCC Y5V 4.7UF 20% 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1893408 pcs Pepa Raraunga 0805F475M250CT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Te kaha 4.7µF