0603N331J101CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603N331J101CT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.0603N331J101CT.pdf2.0603N331J101CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603N331J101CT
Tau Wae 0603N331J101CT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3298380 pcs Pepa Raraunga 1.0603N331J101CT.pdf2.0603N331J101CT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 1292-1519-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 330pF