0603F474M100CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603F474M100CT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua 0603 MLCC Y5V 0.47 UF 20% 10V
Ngā Rauemi: 0603F474M100CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603F474M100CT
Tau Wae 0603F474M100CT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga 0603 MLCC Y5V 0.47 UF 20% 10V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3503238 pcs Pepa Raraunga 0603F474M100CT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.47µF