0603B823K500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603B823K500CT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 50V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.0603B823K500CT.pdf2.0603B823K500CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603B823K500CT
Tau Wae 0603B823K500CT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 50V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2566610 pcs Pepa Raraunga 1.0603B823K500CT.pdf2.0603B823K500CT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 1292-1466-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.082µF