0402B823K160CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0402B823K160CT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 16V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.0402B823K160CT.pdf2.0402B823K160CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0402B823K160CT
Tau Wae 0402B823K160CT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 16V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6483700 pcs Pepa Raraunga 1.0402B823K160CT.pdf2.0402B823K160CT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 1292-1232-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.082µF