0201N150G500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0201N150G500CT
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 1.0201N150G500CT.pdf2.0201N150G500CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0201N150G500CT
Tau Wae 0201N150G500CT Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5111580 pcs Pepa Raraunga 1.0201N150G500CT.pdf2.0201N150G500CT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 1292-1137-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 15pF