SMDTD02100KA00MP00
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDTD02100KA00MP00
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 100VDC 1812
Ngā Rauemi: SMDTD02100KA00MP00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDTD02100KA00MP00
Tau Wae SMDTD02100KA00MP00 Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 100VDC 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 336685 pcs Pepa Raraunga SMDTD02100KA00MP00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1928-1938-2
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized 1812 (4532 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose