SMDTC03330KB00KS00
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDTC03330KB00KS00
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC 1812
Ngā Rauemi: SMDTC03330KB00KS00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDTC03330KB00KS00
Tau Wae SMDTC03330KB00KS00 Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172489 pcs Pepa Raraunga SMDTC03330KB00KS00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1928-1851
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.33µF