SMDID03100QA00MS00
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDID03100QA00MS00
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220
Ngā Rauemi: SMDID03100QA00MS00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDID03100QA00MS00
Tau Wae SMDID03100QA00MS00 Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128574 pcs Pepa Raraunga SMDID03100QA00MS00.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.10mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 1928-1829
Tae Mahi -55°C ~ 140°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.1µF