MKS4G051507G00KSSD
Hua Hua
Tau Wae: MKS4G051507G00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 15UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4G051507G00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4G051507G00KSSD
Tau Wae MKS4G051507G00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 15UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34340 pcs Pepa Raraunga MKS4G051507G00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1735
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.555" (39.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose