MKS2D021001A00MSSD
Hua Hua
Tau Wae: MKS2D021001A00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS2D021001A00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS2D021001A00MSSD
Tau Wae MKS2D021001A00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 702851 pcs Pepa Raraunga MKS2D021001A00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1647
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono Automotive