MKP4O121002F00MSSD
WIMAWIMA
MKP4O121002F00MSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP4O121002F00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: MKP4O121002F00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP4O121002F00MSSD
Tau Wae MKP4O121002F00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372206 pcs Pepa Raraunga MKP4O121002F00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.224" W (10.30mm x 5.70mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1585
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching