MKP4F032203G00MSSD
WIMAWIMA
MKP4F032203G00MSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP4F032203G00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP4F032203G00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP4F032203G00MSSD
Tau Wae MKP4F032203G00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342099 pcs Pepa Raraunga MKP4F032203G00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1540
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono High Frequency, Switching