MKP2J011001B00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP2J011001B00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1000PF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP2J011001B00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP2J011001B00KSSD
Tau Wae MKP2J011001B00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 1000PF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517851 pcs Pepa Raraunga MKP2J011001B00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1526
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1000pF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching