MKP2G012201B00MSSD
Hua Hua
Tau Wae: MKP2G012201B00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 20% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP2G012201B00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP2G012201B00MSSD
Tau Wae MKP2G012201B00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 20% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 539013 pcs Pepa Raraunga MKP2G012201B00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1516
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2200pF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching