MKP2D021001B00MSSD
WIMAWIMA
MKP2D021001B00MSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP2D021001B00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP2D021001B00MSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP2D021001B00MSSD
Tau Wae MKP2D021001B00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 758467 pcs Pepa Raraunga MKP2D021001B00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1500
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching