MKP1U031506F00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP1U031506F00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RAD
Ngā Rauemi: MKP1U031506F00KSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP1U031506F00KSSD
Tau Wae MKP1U031506F00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72601 pcs Pepa Raraunga MKP1U031506F00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1486
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Pulse, DV/DT