MKP1G052209JD4KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKP1G052209JD4KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 22UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: MKP1G052209JD4KSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKP1G052209JD4KSSD
Tau Wae MKP1G052209JD4KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7546 pcs Pepa Raraunga MKP1G052209JD4KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.244" L x 1.772" W (57.00mm x 45.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 1928-1430
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.559" (65.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Te kaha 22µF Nga tono High Pulse, DV/DT