FKS3D021002B00JSSD
WIMAWIMA
FKS3D021002B00JSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKS3D021002B00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: FKS3D021002B00JSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKS3D021002B00JSSD
Tau Wae FKS3D021002B00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499080 pcs Pepa Raraunga FKS3D021002B00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1374
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Pulse, DV/DT