FKP4T031506J00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP4T031506J00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 1600VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP4T031506J00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP4T031506J00KSSD
Tau Wae FKP4T031506J00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 1600VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71017 pcs Pepa Raraunga FKP4T031506J00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.787" W (31.50mm x 20.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1347
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.555" (39.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT